Logo

Jan Paweł II – Mój Przyjaciel

04 października br. komisja konkursowa w składzie: Jolanta Mielnik, Aneta Steciąg i Marian Kobzda wyłoniła laureatów Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II-Mój Przyjaciel" pod patronatem Wójta Gminy Radwanice. W konkursie  wzięło udział 97 uczestników z przedszkoli i szkół powiatu polkowickiego i głogowskiego. Organizatorem konkursu był Oddział Gminny TPD w Radwanicach oraz Oddział Powiatowy TPD w Polkowicach.

Uroczystość wręczenia nagród laureatom odbędzie się 14 października podczas "X Biegu ku Pamięci św. Jana Pawła II".

Laureaci Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego  „Jan Paweł II – Mój Przyjaciel”

4 – 5 lat

I m. – Nadaia Prusisz – Przedszkole Miejskie nr 4 Polkowice

II m. - Lena Płonka – Przedszkole Miejskie nr 6 Polkowice

III m. – Zuzanna Zarzecka – Przedszkole Publiczne nr 9 Głogów


Wyróżnienia:

Zuzanna Zanderowska - Przedszkole Miejskie nr 6 Polkowice

Mateusz Gorczyca - Przedszkole Miejskie nr 5 Polkowice

Jakub Orzelski - Przedszkole Miejskie nr 6 Polkowice


6 – 7 lat

I m. – Ignacy Walczak – Przedszkole Publiczne nr 9 Głogów

II m. – Małgorzata Tetera – SP Białołęka

III m. – Nadia Frątczak – SP Radwanice


Wyróżnienia:      

Patrycja Golonka – Przedszkole Publiczne nr 9 Głogów

Marcel Jakubas – SP 2 Polkowice

Ada Homik – Przedszkole Grębocice

 

8 – 9 lat

I m. – Maciej Bobeła – SP 1 Polkowice

II m. – Alicja Malinowska – SP Radwanice

III m. - Oliwier Stupnicki - SP Nielubia

wyróżnienie- Karolina Szczurek - SP Nielubia

 

Wyróżnienia:

Zofia Gabrysz – SP Radwanice

Kacper Kryczka – SP Gaworzyce

Karolina Wrona – SP 2 Polkowice

Weronika Hyżak – SP Kotla

 

10 – 13 lat

I m. – Zofia Kuroczycka – SP Radwanice

II m. Nikola Gadziemska – SP Kotla

III m. - Adrian Rolla - SP Nielubia

Wyróżnienia:

Zuzanna Rolak – SP Parchów

Sylwia Ślusarz – SP Białołęka

 

14 – 16 lat

I m. – Julia Krechowiecka – SP Białołęka

Wyróżnienia:

Lidia Adamska – SP Białołęka

Magdalena Waga – SP Białołęka

20+

I m. – p. Marlena Wilk  - Radwanice

 

GRATULUJEMY!

Komisja Konkursowa:

  1. Jolanta Mielnik
  2. Aneta Steciąg
  3. Marian Kobzda

 

Laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się podczas „X Biegu ku Pamięci św. Jana Pawła II” 14.10.2017 r. o godz. 14.00 na Osiedlu leśnym w Radwanicach.

 

Organizatorzy

Oddział Gminny TPD w Radwanicach

Oddział Powiatowy TPD w Polkowicach

©2016-2017 - www.radwanice.pl.