Zapraszamy na Dni Gminy Radwanice

  • Drukuj

Serdecznie zapraszamy na Dni Gminy Radwanice, które odbędą się 23-24 czerwca w Parku w Radwanicach. Na każdego uczestnika czekają wyjątkowe atrakcje! W sobotę lokalne talenty oraz znani artyści zadbają o potężną dawkę muzyki oraz niezapomniane wrażenia, natomiast w niedzielę nie zabraknie sportowych emocji!

Muzyczno-taneczna sobota

Tegoroczną imprezę rozpoczną występy dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanicach oraz Szkoły Podstawowej w Buczynie. Na scenie pojawią się również: Zespół wokalno-taneczny „Frajda”, chór „Rybałci”, który w tym roku świętuje 10-lecie założenia oraz prężnie działający Klub Seniora „Optymiści”.

Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają wspaniałe atrakcje. Dzieci będą mogły skorzystać z oferty namiotu animacyjnego, a w nim: malowanie buziek, balonowe zabawy i pokazy baniek mydlanych, a także z bloku gier, zabaw i konkursów pod sceną.

Każdy, kto lubi się pośmiać, nie możecie ominąć tego punktu programu. O godz. 19:00 na scenie wystąpi znany i lubiany kabareciarz - Grzegorz Halama - ze swoim najnowszym programem „Długo i szczęśliwie czyli intymne życie grubasa”.

Z pewnością wszyscy znają piosenkę „Ona tańczy dla mnie”, która bardzo długo widniała na szczycie list przebojów. Jest to nieodłączny element wszystkich wesel, urodzin i wszelkich innych imprez. W sobotę będzie można usłyszeć ten przebój ze sceny, ponieważ o godz. 20:30 na scenie pojawi się mega gwiazda disco-polo - zespół WEEKEND! Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. sekcję taneczną tworzą Adam Łazowski oraz Bernard Mikulski.

Po koncercie pozostaniemy w imprezowym nastroju. O dawkę hitów zadba DJ Żyta Band, z którym będziemy tańczyć do 2:00. Dobra zabawa na sobotni wieczór gwarantowana.

Niedziela  w sportowym klimacie

O godz. 12:00 na boisku „Orlik” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta. Zachęcamy do udziału!

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018 coraz bliżej! Jest to największa, a zarazem najważniejsza impreza sportowa tego roku! Polscy piłkarze, by liczyć się w stawce o puchar będą musieli w pierwszej kolejności pokonać rywali grupowych, którymi są: Japonia, Senegal i Kolumbia.Reprezentacja Polski najpierw zagra z Senegalem (19 czerwca), następnie z Kolumbią (24 czerwca) oraz z Japonią (28 czerwca). Fani piłki nożnej z pewnością już zastanawiają się, gdzie najlepiej oglądać zmagania polskich piłkarzy!? Zapewniamy, że jest wiele miejsc gdzie w niezwykłej atmosferze można kibicować naszym zawodnikom! Wszystkich fanów piłki nożnej i kibiców polskiej reprezentacji, zapraszamy do Strefy Kibica w Parku w Radwanicach. To pierwszy raz, kiedy taka Strefa jest organizowana w naszej Gminie! Kibicujmy razem polskiej drużynie!

Od godz. 17:00 będą funkcjonowały atrakcje dla dzieci, stoiska handlowe oraz cateringowe.  Organizatorzy przewidzieli w programie również animacje oraz oficjalne wręczenie nagród dla zwycięzców Towarzyskiej Ligi Tenisa Ziemnego i dla drużyn piłkarskich z porannego turnieju. Na dużym ekranie o godz. 20:00 będzie transmitowany na żywo mecz MŚ FIFA 2018 - reprezentacja Polski zagra w fazie grupowej  z Kolumbią. Zachęcamy do wspólnego kibicowania i wsparcia naszej drużyny!

Ponadto, na terenie imprezy nie zabraknie punktów gastronomicznych, wesołego miasteczka, a także stoisk wystawionych m.in. przez Sołectwa Gminy.


Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 roku informujemy, że udział w imprezie Dni Gminy Radwanice jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby działań informacyjno-promocyjnych Gminy Radwanice oraz Jednostek Organizacyjnych Gminy.