Aktualności

Nieodpłatne porady prawne

  • Publikacja: Gmina Radwanice
  • Drukuj

Informujemy o nieodpłatnych poradach prawnych i mediacjach na terenie wszystkich gmin powiatu polkowickiego. Z dniem 10 maja wznowiono poradnictwo stacjonarne. Na wizytę można umówić się: elektronicznie poprzez stronę: https://np.ms.gov.pl, w formie papierowej pisząc na adres: Starostwo Powiatowe w Polkowicach ul. św. Sebastiana 1, 59-100 Polkowice, elektronicznie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod nr tel.: 513-061-457

Czytaj więcej: Nieodpłatne porady prawne

Program priorytetowy "Moja Woda"

  • Publikacja: Gmina Radwanice
  • Drukuj

Do 10 czerwca br. można składać elektroniczne wnioski do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej w ramach drugiego, kończącego się już naboru w programie „Moja Woda”. Program „Moja Woda” to inicjatywa mająca na celu łagodzenie skutków suszy w Polsce i ograniczanie zagrożeń powodziowych poprzez budowę przydomowych instalacji zatrzymujących deszczówkę.

Czytaj więcej: Program priorytetowy "Moja Woda"

I MISTRZOSTWA GMINY RADWANICE W SZACHACH

  • Publikacja: Gmina Radwanice
  • Drukuj

Zapraszamy do wypróbowania swoich sił w rozgrywkach planszowych. Zapisz się i zostań Mistrzem Gminy Radwanice w SZACHACH.

Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach /nr tel. 76 8311 533/

Czytaj więcej: I MISTRZOSTWA GMINY RADWANICE W SZACHACH

POMOC NA START DLA GRUP PRODUCENTÓW

  • Publikacja: Gmina Radwanice
  • Drukuj

Do 31 maja br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o wsparcie na „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”. Pomoc jaką rolnicy mogą dostać, wynosi nawet do 100 tys. euro rocznie w okresie 5 lat. Wnioski o przyznanie dofinansowania należy składać do dyrektora oddziału regionalnego ARiMR.

Czytaj więcej: POMOC NA START DLA GRUP PRODUCENTÓW

PŁATNOŚCI OBSZAROWE

  • Publikacja: Gmina Radwanice
  • Drukuj

Od 15 marca trwa nabór wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich i płatności obszarowych finansowanych z PROW za 2021 r. Decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi  - Grzegorza Pudy, termin ich składania został wydłużony do 17 czerwca. Wnioski przyjmowane będą również po tej dacie – do 12 lipca, z tym że za każdy dzień roboczy opóźnienia należna kwota płatności, zostanie pomniejszona o 1 %.

Czytaj więcej: PŁATNOŚCI OBSZAROWE


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14