Drużyna ZSP Radwanice- mistrzem powiatu polkowickiego w minipiłce ręcznej chłopców!

  • Drukuj

Po 7 tytułach „wicemistrza powiatu polkowickiego” zdobytych przez sportowców Zespołu Szkolno- Przedszkolnego przyszedł czas na tytuł mistrzów. W sobotę, 03.03. w Polkowicach odbyły się rozgrywki w minipiłce ręcznej chłopców w ramach mistrzostw powiatu. Po wysoko wygranych meczach z Polkowicami 18:1 i z Przemkowem 15:2 szczypiorniści z naszej szkoły zostali mistrzami powiatu polkowickiego i zakwalifikowali się do dalszych rozgrywek.

ZSP Radwanice reprezentowali: Frankowski Kasjan, Lejtan Szymon, Kałużka Mikołaj, Korościel Sebastian, Woźniak Dominik, Węgrzycki Kacper, Libigocki Bartosz, Bagiński Jakub, Demeszuk Marek. Opiekun- Łakomiec Cecylia.

Klasyfikacja:

I miejsce- ZSP Radwanice

II miejsce- SP 3 Polkowice

III miejsce- SP Przemków

Już 15.03., w Głogowie, spotkają się zwycięskie drużyny z powiatów: głogowskiego, górowskiego, lubińskiego i polkowickiego.

Trzymajmy kciuki za naszych zawodników!