Szkolenia dla mieszkańców gminy

  • Drukuj

Już nie długo dobiega końca realizowany przez nas projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Zapraszamy mieszkańców gminy do skorzystania z bezpłatnych zajęć nauki z obsługi komputera i Internetu. 

W ramach projektu mieszkańcy mają możliwość dokształcać się w pracy z Internetem, a niektórzy z nauki obsługi komputera od podstaw. Na bezpłatnych szkoleniach można nauczyć się jak dzięki komputerowi z Internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Do projektu można przystąpić w każdej chwili. Oferujemy 9 obszarów zainteresowań, z których każdy podzielony jest na 10 różnych tematów. Jeden temat to 2 godziny zajęć. Każdy uczestnik może wybrać temat, który go interesuje. Szkolenia prowadzi p. Izabela Ciężabka, która w profesjonalny sposób zaznajamia uczestników ze światem Internetu. Szkolenia prowadzone są w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Chcesz przystąpić do udziału w bezpłatnych zajęciach? Zadzwoń pod numer tel.: 76-759-20-27/19, lub przyjdź do Urzędu Gminy w Radwanicach.

Terminy szkoleń zostaną ustalone z chętnymi uczestnikami.

 

 

 

Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” jest realizowany przez partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddz. Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.