Ruszył nabór „Działaj Lokalnie IX” 2016 r.

  • Drukuj

Na stronie Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” pojawiła się informacja o kolejnym naborze wniosków do programu grantowego „Działaj Lokalnie edycja IX”.


Konkurs skierowany jest zarówno do organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną (np. fundacje, stowarzyszenia zarejestrowane, uczniowskie kluby sportowe, stowarzyszenia kultury fizycznej, organizacje społeczno-zawodowe rolników) jak i do grup nieformalnych.
Termin składania wniosków mija 30 kwietnia 2016 r. (jedynie w formie elektronicznej).
Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” zaprasza osoby zainteresowane złożeniem wniosku w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie IX” na spotkania szkoleniowo-informacyjne, które odbędą się:
•    7 kwietnia 2016r. (czwartek) 16:30 w Centrum Rekreacyjnym Fenix w Potoczku (za boiskiem sportowym).
•    12 kwietnia 2016r. (wtorek) 10:00 w sali konferencyjnej w siedzibie Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” w Nowym Miasteczku.
W programie spotkania:
Omówienie tegorocznego regulaminu konkursu, zasady budowania projektu i przygotowania wniosku o dotację.
Ośrodek Działaj Lokalnie prowadzi także indywidualne konsultacje w siedzibie fundacji dla osób zainteresowanych udziałem w konkursie i złożeniem wniosku o dotację.
W tej sprawie prosimy o kontakt z koordynatorem programu, Panią Bożeną Skoczeń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 68 3888 431

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i informacjami umieszczonymi na stronie:
http://wzgorzadalkowskie.home.pl/autoinstalator/wordpress1/?p=2126