Usuwanie i unieszkodliwienie azbestu

  • Drukuj

Na terenie Gminy Radwanice zostały zakończone prace polegające na demontażu, zbieraniu, transporcie oraz unieszkodliwienieniu wyrobów zawierających azbest z posesji, które zostały zgłoszone do udziału w zadaniu ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przy udziale Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na 2020 rok.

W wyniku realizacji przedsięwzięcia został osiągnięty efekt ekologiczny i rzeczowy polegający na usunięciu wyrobów zawierających azbest w ilości 26,34 t. Zadanie to umożliwiło usunięcie wyrobów zawierających azbest z 6 posesji na terenie gminy Radwanice.

W ostatecznym rozrachunku firma wykonująca usługę tj. „IMAK” Krzysztof Szymczak ze Skierniewic usunęła płyty azbestowe z posesji na terenie Gminy Radwanice zarówno z budynków gospodarczych jak i zgromadzonych „luzem”. Kwota przedsięwzięcia to 18.830,33 zł, z tego 3.200,00 zł z WFOŚ.


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14