Realizacja programu „ Rodzina 500 plus”

  • Drukuj

Program „Rodzina 500 plus” ruszył z dniem 1 kwietnia 2016 r. Mamy przyjemność poinformowania Państwa, iż w naszej gminie jego realizacja przebiega bez zakłóceń. Do tej pory przyjęliśmy ok. 170 wniosków.

Jesteśmy na etapie ich weryfikacji i przygotowywania decyzji przyznających świadczenie. Już w kwietniu pierwsze rodziny otrzymają wypłaty świadczeń na konta bankowe. Rodziny, które jeszcze zwlekają ze złożeniem wniosku zapraszamy do Urzędu Gminy (pokój Nr 6) i do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (pokoje Nr 15 i 16) w celu dokonania formalności. Służymy pomocą i radą. Przypominamy również, iż wniosek złożony do końca czerwca 2016 r. rozpatrzony zostanie tak samo jak ten złożony 1 kwietnia 2016 r. Oznacza to, że świadczenie będzie wypłacone z wyrównaniem. Osoby, które złożą wniosek w lipcu 2016 r. otrzymają świadczenia wychowawcze obliczone proporcjonalnie od dnia jego złożenia.


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14