Rozbiórka Roszarni

  • Drukuj

W dniu 1 kwietnia br. Gmina zawarła umowę na wykonanie robót rozbiórkowych obiektów przemysłowych po dawnych Zakładach Lniarskich w Radwanicach (teren byłej roszarni). 

Teren został już ogrodzony a w najbliższym czasie rozpoczną się roboty demontażowe  poszczególnych obiektów. Materiał z rozbiórki będzie składowany i sortowany na miejscu rozbiórki. Cały materiał rozbiórkowy zostanie skruszony za pomocą kruszarek przemysłowych i spryzmowany wg uzyskanych frakcji, a następnie będzie sukcesywnie wywożony.  Po zakończeniu robót cały teren zostanie wyrównany i rozplantowany. Jednocześnie ta sama firma dokona rozbiórki budynku po starej kotłowni przy ul. Ogrodowej w Radwanicach.

Ze względu na ilość materiału rozbiórkowego oraz wielkość maszyn kruszących w okresie pracy może występować uciążliwość w postaci hałasu.

Termin zakończenia całego zadania przewiduje się na koniec listopada br.


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14