Przesieczna i Nowa Kuźnia biorą udział w konkursie „Podwórko NIVEA”

  • Drukuj

NIVEA organizuje kolejną akcję „Podwórko NIVEA”.  Te wyjątkowe i niepowtarzalne miejsca zabaw powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największa liczbę głosów.

W tej edycji do udziału w konkursie, Gmina Radwanice zgłosiła dwie miejscowości: Przesieczną i Nową Kuźnię. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy posiadać aktywny adres e-mail, wejść na stronę www.nivea.pl/podworko2016, znaleźć swoją lokalizację i oddać głos. Każdego dnia z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos. Głosowanie trwa od 5 maja do 30 czerwca i jest podzielone na II etapy. W pierwszym etapie trwającym do 2 czerwca, place zabaw wygra 20 lokalizacji z największą liczbą głosów. Analogicznie w etapie II trwającym od 3 do 30 czerwca.

W ubiegłym roku, Naszym mieszkańcom udało się wygrać plac zabaw dla miejscowości Lipin. W tym roku, czas na następne „Podwórka”! Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i oddawanie głosów na Nasze lokalizacje!


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14