Zagłosuj na „X Jubileuszowy Dolnośląski Hubertus w Jakubowie”

  • Drukuj

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które odbędzie się w terminie od 8 do 22 maja! Gmina Radwanice, zgłosiła do udziału w programie pilotażowym pn. „Aktywny Dolny Śląsk – budżet sportowo-turystyczny”, cykliczną dwudniową imprezę odbywającą się w Jakubowie pn. „Hubertus”.

Aby otrzymać dotację ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego na organizację wydarzenia w wysokości do 40 000,00 zł., należy wejść na stronę www.aktywny.dolnyslask.pl i za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce „Głosowanie” oddać głos na Nasze wydarzenie. Zgodnie z regulaminem głosowania, głosować można tylko na jeden wniosek. Głos może oddać każdy, kto ukończył 16 rok życia. W głosowaniu należy podać swój nr identyfikacyjny PESEL.
„Hubertus” - cykliczna dwudniowa uroczystość, która przyciąga szereg miłośników koni oraz liczne grono mieszkańców. W tym roku, impreza organizowana będzie po raz 10, dlatego jest to okazja, aby uczcić ją z większym rozmachem. Na wszystkich uczestników czekać będzie wiele atrakcji i konkurencji tj.: amatorskie skoki przez przeszkody, slalom między tyczkami, slalom między beczkami, wyścig po butelkę whisky, zawody western i rodeo oraz gonitwa za lisem. Odbędzie się też „Bieg po szczęśliwą podkowę” na 5 i 10 km. Oprócz tego zobaczymy: pokazy pilotów, pokaz tańca country, pokaz wyczynowej jazdy zaprzęgami oraz parady starych aut i motocykli, a wszystko to przy dźwiękach dobrej muzyki.


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14