Młodzież gimnazjum „Dba o czyste lasy”

  • Drukuj

Młodzież klas trzecich Gimnazjum w Radwanicach, w ramach realizacji zadań wychowawczych i profilaktycznych szkoły, nawiązała współpracę z Leśnictwem Dobromil.

W ramach tej współpracy, w dniach 25 i 26.04. Oraz 09.05.2016  r. grupa uczniów przeprowadziła akcję ,,Dbamy o czyste lasy’’. W trakcie akcji zbierano wszelkie odpady pozostawione w lasach przez nieodpowiedzialnych ludzi, które nie tylko zaśmiecają, ale mają też negatywny wpływ na środowisko. Łącznie zebrano około 46 worków śmieci i różnego rodzaju odpadów. Było to połączenie działań przyjemnych z pożytecznymi, gdyż zarobione w ten sposób pieniądze uczestnicy akcji przeznaczą na dofinansowanie swojego wyjazdu na wycieczkę w okolice Świeradowa Zdroju. W tym miejscu pragniemy podziękować Panu Waldemarowi Charków - Leśniczemu, za umożliwienie realizacji tego zadania, oraz za przekazane informacje dotyczące min. rezerwatu ,,Buczyna Jakubowska’’ i innych terenów, w których wykonywaliśmy prace.


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14