Interaktywna Mapa Turystyczna Gminy

  • Drukuj

Z przyjemnością informujemy naszych Mieszkańców i odwiedzających nas Turystów o powstaniu Interaktywnej Mapy Turystycznej Gminy Radwanice. Mapa dostępna jest pod adresem: http://www.turystykawgminie.pl/mapa/radwanice oraz na stałe w zakładce na stronie internetowej gminy.

Każdy korzystający z łatwością odnajdzie ważne i warte odwiedzenia miejsca w naszej Gminie. Oprócz atrakcji szlaków turystycznych, publikowane są tam informacje o obiektach użyteczności publicznej, obiektach sakralnych i lokalizacji służb publicznych. Mapa świetnie prezentuje się na urządzeniach mobilnych w zawiązku, z czym zachęcamy do korzystania z niej podczas wycieczek w teren.

Informacje statystyczne, polecane atrakcje i szlaki oraz garść opisowych informacji o walorach regionu znajdą Państwo z pigułce turystycznych informacji z naszego obszaru, która dostępna jest pod linkiem http://www.turystykawgminie.pl/radwaniceDeprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14