V miejsce dziewcząt z Gimnazjum w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej.

  • Drukuj

W dniu 04.06.2016.  W gminie Lubin na boiskach w Księgienicach i Siedlcu rozegrany został Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka’’ w ramach Dolnośląskich Igrzysk LZS.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Radwanicach po wygraniu strefy znalazła się w grupie 8 najlepszych zespołów z terenu województwa i wzięła udział w tym Finale. Turniej rozgrywano w dwóch grupach systemem każdy z każdym.  Zwycięzcą Turnieju i mistrzem województwa została drużyna z Bielawy. Nasz zespół zajął V – te miejsce - najlepsze w historii dotychczasowych udziałów w tym Turnieju. Drużynę stanowiło 13 uczennic klas pierwszych i drugich naszego Gimnazjum z rocznika 2001 i  2002.
Drużynę przygotował i prowadził Zdzisław Śnioszek dziękując dziewczętom za ducha walki oraz godne reprezentowanie Szkoły i Gminy.


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14