Program Rozwoju Świetlic Wiejskich „ANIMEK” – rekrutacja

  • Drukuj

Zapraszamy wszystkich lokalnych animatorów i działaczy społecznych do wzięcia udziału w Programie Rozwoju Świetlic Wiejskich „Animek”, którego celem jest animacja świetlic wiejskich z terenu Gminy Radwanice poprzez zatrudnienie lokalnych animatorów w okresie od 15 stycznia do 15 marca 2018 r.

Program realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach i Gminę Radwanice

Rekrutacja:

Animkiem, czyli Animatorem Lokalnym  może zostać osoba pełnoletnia, energiczna i kreatywna, która zna swoich mieszkańców i chętnie włącza się w działania kulturalne na rzecz swojej społeczności lokalnej. Od „Animka” oczekujemy dyspozycyjności i dobrej organizacji czasu pracy.

Na zgłoszenia czekamy do 29.12.2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach, ul. Szkolna 5a, 59-160 Radwanice. Zgłoszenia można również wysyłać elektronicznie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karty zgłoszenia do pobrania  KARTA ZGŁOSZENIA ANIMEK 2018

Odbiorcami programu są mieszkańcy obszarów wiejskich położonych w Gminie Radwanice, w szczególności społeczność lokalna takich sołectw jak: Lipin, Łagoszów Wielki, Jakubów, Przesieczna, Drożów, Drożyna, Buczyna, Kłębanowice, Nowy Dwór, Nowa Kuźnia, Strogoborzyce, Radwanice i Sieroszowice. Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców, którzy zaangażują się w jego realizację lub będą korzystać z działań – całe rodziny tj. dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy.Ważne informacje:

– Zajęcia z animatorem odbywać się będą raz wg ustalonego wspólnie z Animatorem planu

– Na uruchomienie świetlic przewidujemy pakiet startowy w wysokości 600-800 zł na zakup niezbędnych materiałów do pracy tj. plastycznych, sportowych itp.

– Animator może liczyć na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz umowę zlecenie (ze stawką 25 zł brutto za godzinę).

Kontakt:

Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach

Ul. Szkolna 5a, 59-160 Radwanice, Tel. 76 8311533

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.