Spektakl z okazji Dnia Kobiet

  • Drukuj

Wójt Gminy Radwanice oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkie Panie na wyjazd z okazji Dnia Kobiet10 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbędzie się znakomity spektakl w gwiazdorskiej obsadzie!

„Lunch o północy” to zabawna komedia o małżeństwie i miłości. Na scenie zobaczymy Joannę Kurowską, Piotra Gąsowskiego, Pawła Królikowskiego i Annę Oberc! Najnowsza sztuka Jakuba Przebindowskiego to próba przyjrzenia się temu, co nas bawi i podnieca. To także diagnoza wieloletnich małżeństw, w których partnerzy usiłują walczyć z prozą codziennego życia.

Zbiórka uczestników na placu przed GOKiem w Radwanicach -  10 marca 2018 ok. godz. 15:00. Powrót ok. 19.00.

Koszt wyjazdu wynosi tylko 45 zł!

GOK pokrywa koszty transportu oraz dofinansowuje połowę ceny biletu (normalna cena to 85 zł)

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapisy oraz więcej informacji:

Gminny Ośrodek Kultury

  1. Szkolna 5a, Radwanice

76 83 16 873, 76 83 11 533

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

OPIS SPEKTAKLU:

 

Prezent niespodzianka! Rocznica ślubu, którą uświetnić ma miłosny czworokąt. Tymczasem do drzwi pukają niewłaściwe osoby. Omyłkowe spotkanie staje się pretekstem do opowieści o małżeńskich związkach, miłości, seksie i marzeniach, głęboko skrywanych w naszej podświadomości. Najnowsza sztuka Przebindowskiego to próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje.

 

OBSADA: Joanna Kurowska, Anna Oberc, Piotr Gąsowski, Paweł Królikowski

REŻYSERIA:  Jakub Przebindowski

SCENOGRAFIA: Witold Stefaniak

KOSTIUMY: Anna Czyż

CHOREOGRAFIA: Anna Głogowska