Adoptuj psa i skorzystaj z dotacji!

  • Drukuj

Dnia, 8 lutego br. Rada Gminy w Radwanicach podjęła Uchwałę Nr XXVIII/162/18 w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Radwanice w 2018 roku”. W ramach realizacji celów programu Wójt Gminy Radwanice prowadzi kampanię adopcyjną pod hasłem „Przytul mnie”. Zanim psy na stałe trafią do Schroniska mogą zostać oddane do adopcji z dotacją w wysokości 600 zł.

W przypadku adopcji jednego psa wyłapanego z terenu Gminy Radwanice, nowy właściciel otrzyma rekompensatę części kosztów utrzymania psa w wysokości do 600 zł (np. na zakup karmy, akcesoriów, zabiegów weterynaryjnych lub budy dla psa).

Rekompensata, o której mowa wypłacana będzie po podpisaniu stosownej umowy adopcyjnej z Gminą Radwanice. Nowy właściciel ma 6 miesięcy na realizację rekompensaty od dnia podpisania umowy adopcyjnej i przedstawienie faktur za zakup akcesoriów dla psa lub wykonaniu zabiegów weterynaryjnych. Rekompensata wypłacana będzie jednorazowo w kwocie równej wartości faktur przedłożonych przez adoptującego psa, w czasie 6 miesięcy od dnia podpisania umowy adopcyjnej. Osoba biorąca psa do adopcji zwolniona będzie z uiszczania opłaty od posiadania tego psa w okresie jego życia od roku następującego po roku, w którym adopcja nastąpiła.

http://bip.radwanice.pl/uchwala-nr-xxviii-162-18-rady-gminy-w-radwanicach-z-dnia-08-lutego-2018-roku


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14