Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
Emilia Zagórniak
Pok. nr 3. tel. : 76 759-20-29 email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Surdyk Maria - Główny księgowy
Pok. nr 1, tel.: 76 831-13-68 email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiedzialna za prowadzenie gospodarki finansowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.


Markowska Małgorzata - Specjalista pracy socjalnej
Pok. nr 5, tel. 76 759-20-45 email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udziela pomocy i wsparcia mieszkańcom Gminy w rejonie pracy socjalnej: Borów, Dobromil, Jakubów, Przesieczna, Radwanice (wyłączając ulice: Szkolną, Włókienniczą, Ogrodową, Głogowską)


Sorokanycz Anna  - Specjalista pracy socjalnej
Pok. nr 5, tel. 76 759-20-43 email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udzielania pomocy i wsparcia mieszkańcom Gminy w rejonie pracy socjalnej Nowy Dwór, Nowa Kuźnia, Sieroszowice, Strogoborzyce i Radwanice (ulica Szkolna i Włókiennicza).


Golonko Ilona - Pracownik socjalny
Pok. nr 4, Tel.: 76 759-20-85 email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udzielania pomocy i wsparcia mieszkańcom Gminy w rejonie pracy socjalnej: Buczyna, Drożów, Drożyna, Kłębanowice, Łagoszów Wielki, Radwanice (ulice Ogrodowa i Głogowska)


Bednarek Aniela - Inspektor ds. świadczeń rodzinnych

Pok.  nr 1, Tel.: 76 759-20-41 email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obsługuje mieszkańców ubiegających się o świadczenia rodzinne jak również odpowiada za realizację ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów oraz o dodatków mieszkaniowych.


Strojna Renata - Podinspektor ds. wychowawczych i funduszu alimentacyjnego
Pok.  nr 1, Tel.: 76 759-20-41 email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obsługa spraw Rodzina 500 +


 

Godziny urzędowania :
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek: 7:30 - 15:30
Środa: 8:00 – 16:00

Kontakt:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radwanicach
ul. Przemysłowa 7A
59-160 Radwanice

tel. 76-831-13-68
fax. 76-759-20-29
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

URL : www.gops.radwanice.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje zadania z zakresu ustawy o pomocy społecznej jak również prowadzi postępowania, przyznaje i wypłaca świadczenia wynikające z ustawy o świadczeniach rodzinnych, Karcie Dużej Rodziny, Pomocy osobom uprawnionym do alimentów. Od 1 Kwietnia 2016 r. również - realizację ustawy o pomocy państwa w wychowywanie dzieci Tzw. „Rodzina 500 plus".Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje również zadania z zakresu rozwiązywania problemów społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem programów pomocy społecznej, profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i innych.


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14