Gminny Ośrodek Kultury

Uwaga od dnia 15 lutego 2021r Gminny Ośrodek Kultury zostaje tymczasowo przeniesiony do budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego - ul.Szkolna 14

 

 

Dyrektor GOK

Bartosz Hejmej | email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownicy:


•    Joanna Tychańska-Dawiec – instruktor | email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

•    Sylwia Stachowicz – animator / instruktor  | email: s.stachowicz@gok.radwanice.pl

Godziny pracy:
poniedziałek:   8:00 – 20:00
wtorek, czwartek:   8:00 – 17:00 ( 20:00 )
środa:    8:00 – 18:00
Piątek:    8:00 – 20 :00

Godziny pracy biura
pon .- pt.:   8:00 – 16:00

 

Kontakt:
Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach
ul. Szkolna 5a
59-160 Radwanice
tel. 76-831-15-33
email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
URL: www.gok.radwanice.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach – jego głównym celem jest przygotowanie społeczeństwa do aktywnego uczestnictwa, oraz rozwijania kultury na terenie Gminy. Poprzez szereg aktywnych form swojej działalności ośrodek jest miejscem spotkań dla mieszkańców w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Gminny Ośrodek Kultury jest organizatorem imprez kulturalno-rozrywkowych oraz wszelkiego rodzaju zajęć cyklicznych i spotkań. Współpracuje z innymi instytucjami kultury, stowarzyszeniami oraz indywidualnymi animatorami.


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14