Gminny konkurs „Liczyrzepka czyli ekonomia i SKO”

  • Drukuj

Ze względu na epidemię przedłużamy termin zapisów do 27 listopada 2020 r. Uczniowie w dniu 2 grudnia, otrzymają link do platformy Testportal. Nie wymaga to instalowania niczego na komputerach, pozwala na użycie dowolnego sprzętu (komputer, laptop, tablet, smartfon). Wystarczy kliknąć w przysłany link. Nie wymaga wysyłania odpowiedzi – wysyłane są automatycznie. Konkurs odbędzie się w godzinach popołudniowych, wejście do portalu możliwe będzie od godziny 17:00 do 20:00. Czas rozwiązania będzie ograniczony. Każdy uczeń biorący udział w konkursie zostanie nagrodzony. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radwanicach lub Szkoły Podstawowej w Buczynie który nie ukończył 13 lat.

Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajduje się w załączniku.

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Pytania do konkursu


Deprecated: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/www/radwanice.pl/strona/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14