21-06-2024 09:58

DNI GMINY RADWANICE JUŻ ZA NAMI !

Dni Gminy Radwanice już za Nami ! Coroczne święto lokalnej społeczności, organizowane z myślą o integracji mieszkańców i promowaniu lokalnych tradycji i kultury odbyło się w Gminie Radwanice 15.06.2024 r. w całym wydarzeniu wzięło udział ok 6000 osób!

Dni Gminy Radwanice już za Nami !

Coroczne święto lokalnej społeczności, organizowane z myślą o integracji mieszkańców i promowaniu lokalnych tradycji oraz kultury.


,,Pokaz twórczości lokalnej’’-  był to czas występów uczniów z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Radwanicach, uczniów ze Szkoły podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczynie, oraz Zespołu Wokalno-Tanecznego ,,Frajda’’.
Swój występ zaprezentowała również grupa baletowa oraz Chór ,,Rybaki’’, natomiast najmłodsza grupa uczestników mogła liczyć na strefę pełną animacji.


W programie znalazły się m.in. również koncerty artystów takich jak Sławomir, legendy Disco Polo ,,BOYS’’ czy Zespołu Winyl Band- z największymi hitami lat 80-90! Podczas całego wieczoru uczestnicy mogli liczyć na wiele atrakcji tj.specjalny konkurs dla mieszkańców Gminy Radwanice: pn. ,,Konkurs dla zameldowanych’’ -
a główną nagrodą był TELEWIZOR!
Prezentacja sołectw z własnymi lokalnymi wyrobami oraz rękodzielnicy stworzyli niepowtarzalny klimat, który towarzyszył uczestnikom do późnych godzin wieczornych przy pokazie LASER SHOW i oprawie muzycznej DJ.

Dni Gminy Radwanice to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, poznania lokalnych tradycji oraz uczestnictwa w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatoróW.

ZOBACZ FILM !